Kontakt

Har du frågor gällande varor, reklamationer eller öppettider rekommenderar vi dig att först och främst kontakta respektive butik.

Upphittade saker lagras inte på Fältöversten utan lämnas till Polisens hittegods.

Om du vill komma i kontakt med centrumledningen på AMF Fastigheter så använd vårt kontaktformulär.

AMF Fastigheter
113 88 Stockholm
Besöksadress: Regeringsgatan 59
Direkt (+46) 76 141 16 96
Växel (+46) 8 600 68 00
emelie.wallin@amffastigheter.se
https://www.amffastigheter.se/

Centrumledning

Tobias Edberg, Centrumchef
08-600 69 28
tobias.edberg@amffastigheter.se

Josefina Grahn, Retail Floor Manager
08-600 68 67
josefina.grahn@amffastigheter.se

Darwina Slioa, Marknadsansvarig 
08-600 68 33
darwina.slioa@amffastigheter.se

Mikael Trusse, Teknisk förvaltare
08-600 69 08
mikael.trusse@amffastigheter.se

Sofia Westerström, Säkerhetssamordnare
Telefon: 08-600 69 21
sofia.westerstrom@amffastigheter.se

Yasemin Fallai, Uthyrare retail
Telefon: 070-388 39 99
Yasemin.fallai@amffastigheter.se

Alice Leffler, Uthyrare Pop up
Telefon: 070-352 48 20


Emelie Wallin
Marknadskoordinator Retail Stadsdelar
Fältöversten, Västermalmsgallerian & Ringen
Telefon: 076 141 16 96
emelie.wallin@amffastigheter.se





AMF Fastigheter är ett av Sveriges största fastighetsbolag med 39 kommersiella fastigheter i Stockholm och Sundbyberg. Genom att utveckla och förvalta våra kontor, handelsplatser och kvarteren runtomkring bidrar vi till en levande och attraktiv stad. AMF Fastigheter är ett helägt dotterbolag till pensionsbolaget AMF. Fastighetsportföljen som AMF Fastigheter förvaltar har idag ett marknadsvärde om cirka 65 miljarder kronor. Läs mer på www.amffastigheter.se